Lukujärjestykset

Tanssikoulun lukujärjestykset

Tällä sivulla näet tanssikoulumme lukujärjestykset. Huomioithan, että tunteja järjestetään kahdessa eri toimipisteessä. Aikataulumuutokset, pyhäpäivät ja muut tunteihin liittyvät muutokset löydät ajankohtaista-sivulta.
Pidätämme oikeuden lukujärjestysmuutoksiin.

Syksy 2019

Cat People Tanssikoulun lukujärjestys 16.8. -12.12.2019

Kaltimontie 5

MA TI KE TO PE LA SU
16.15-17.30
NYKY
keskitaso
Tiina Hiekkala
16.30-17.30
NYKY
alkeisjatko
Anna Kiuru-Koski
16:30-17:30
LAITEPILATES
Fitcore
16:30-17:30
TANSSISTARTTI 9+
Anna Kiuru-Koski
16.15-17.15
SHOW
alkeisjatko 1
Tiina Hiekkala
 
17.30-18.30
SHOWKIDS 
alkeisjatko 9-11v.
Tiina Hiekkala
17:30-18:30
SHOWKIDS
alkeisjatko 9-11v.
Anna Kiuru-Koski
17.30-18.30
LAITEPILATES
Fitcore
17:30-18:30
STREET (aikuiset 25+)
keski-jatko
Anna Kiuru-Koski
17:15-18.00
LASTENTANSSI 4-5v.
Tiina Hiekkala
 
18.30-19.30
SHOW
alkeisjatko 1
Tiina Hiekkala
18:30-19:30
SHOW
aikuiset jatko
Anna Kiuru-Koski
18:45-19:45
VIDEODANCE
keskitaso
Jessica Koskinen
18:30-19:30
HIP HOP
Keskitaso 2
Anna Kiuru-Koski
18:00-19:00
DANCEKIDS 6-7v.
Tiina Hiekkala
 
19:30-21:00
SHOW
jatko
Tiina Hiekkala
19:30-20:45
HIP HOP
jatko
Anna Kiuru-Koski
19:45-20:45
VIDEODANCE
jatko
Jessica Koskinen
19:30-21:00
NYKYTANSSI
jatko aikuiset
Elina Turpeinen
     

Cat People Tanssikoulun lukujärjestys 16.8-12.12.2019

Siltakatu 20

MA TI KE TO PE LA SU
16:30-17:30
PILATES
Fitcore
16:30-17:30
SHOWKIDS ALKEET 9-11v.
Tiina Hiekkala
16:15-17:30
SHOW keskitaso 1
Elina Turpeinen
16:15-17:15
PILATES
avoin taso
Elina Turpeinen
    15.00-16.00
K-pop alkeisjatko
Henna Lehtonen
17:30-18:30
PILATES
Fitcore
17:30-18:30
SHOWKIDS 7-9v.
Tiina Hiekkala
17:30-18:30
HIP HOP
alkeisjatko
Maria Reinikainen
17:15-18:30
SHOW
keskitaso 1
Elina Turpeinen
     
18:30-19:30
HIP HOP
alkeet 11+
Anna Kiuru-Koski
18:30-19:45
SHOW
keskitaso 2
Tiina Hiekkala
18:30-19:30
PILATES
tanssijoille
Elina Turpeinen
18:30-19:30
PILATES
Fitcore
    16.00-17.00
K-pop jatko
Henna Lehtonen
19:30-20:30
TANSSISTARTTI
Aikuisten 25+
Anna Kiuru-Koski
  19.30-21.00
Jazz aikuiset
keski-jatko
Elina Turpeinen