Lukujärjestykset

Tanssikoulun lukujärjestykset

Tällä sivulla näet tanssikoulumme lukujärjestykset. Huomioithan, että tunteja järjestetään kahdessa eri toimipisteessä. Aikataulumuutokset, pyhäpäivät ja muut tunteihin liittyvät muutokset löydät ajankohtaista-sivulta.
Pidätämme oikeuden lukujärjestysmuutoksiin.

Syksy 2020

Cat People Tanssikoulun lukujärjestys 18.1.2021 – 16.5.2021

Kaltimontie 5

MA TI KE TO PE LA SU
16:30 – 17:30
SHOWKIDS
alkeisjatko 9-11v.
Riikka Janhonen
16:30-17:30
LAITEPILATES
jatko
Päivi Kyllönen
16:30-17:30
SHOW
alkeisjatko 1
Tiina Miettinen
16:15-17:15
SHOWKIDS 7-9v.
Tiina Miettinen
16:30 – 17:30
DANCEKIDS 6-7v.
Tiina Miettinen

 

10.00-11.00

LAITEPILATES

alkeet

 

 
17:30 – 18:30
HIP HOP
alkeisjatko
Riikka Janhonen
17:35-18:35
SHOWKIDS
alkeisjatko 9-11v.
Tiina Miettinen
17:30-18:30
SHOW
alkeisjatko 2
Tiina Miettinen
17:15-18:15
SHOWKIDS
alkeet 8-10v.
Tiina Miettinen
17:30-18:15
LASTENTANSSI 4-5v.
Tiina Miettinen

 

 

 

 
18:30-19:30
HIP HOP
keski-jatko
Riikka Janhonen
18:35-19:35
BARRE
avoin taso
Tiina Miettinen
18:45-19:45
LAITEPILATES
jatko
Päivi Kyllönen
18:15-19:15
SHOW
alkeisjatko 2
Tiina Miettinen
18:15-19:15
SHOW
jatko/edistyneet
Tiina Miettinen
   
19:30-20:30
HIP HOP
jatko/edistyneet
Riikka Janhonen
19:35 – 21:05
SHOW
jatko/edistyneet
Tiina Miettinen
19:50-21:05
SHOW
keskitaso 2
Elina Turpeinen
19:15-20:45
NYKYTANSSI
keskitaso
Tiina Miettinen
     

 

Cat People Tanssikoulun lukujärjestys 18.1.2021-16.5.2021

Siltakatu 20 A 4krs.

MA TI KE TO PE LA SU
16:30-17:30
PILATES
Päivi Kyllönen
16:00-17:00
TANSSISTARTTI 9+
Mira Heiskanen

16.30 – 17.30

PILATES

alkeet (alkaa 3.2)

Elina Turpeinen

16:15-17:15
PILATES
avoin taso
Elina Turpeinen

17.00-18.00

Pilates ja venyttely

ONLINE

Elina Turpeinen

  15:00-16:00
K-pop alkeisjatko
Henna Lehtonen
17:30-18:30
PILATES
Päivi Kyllönen
17:00 -18:00
HIP HOP alkeet 11+
Mira Heiskanen
17:30-18:15
LASTENTANSSI
3-4v.
Emilia Savolainen
17:30-19:00
JAZZ
jatko/edistyneet 18+
Elina Turpeinen

18.05 -19.05

SHOW AIKUISET

Avoin taso (alkaa 29.1.)

Elina Turpeinen

  16:00-17:00
K-pop keskitaso
Henna Lehtonen
18:35-19:35
SHOW
alkeisjatko 1
Tiina Miettinen
18:00 -19:00
MIESTEN PILATES
avoin
Jenni Päivänurmi-Vinni
  19:00-20:15
NYKY
jatko/edistyneet 18+
Elina Turpeinen
    17:00 -18:00
K-pop jatko
Henna Lehtonen
  19:00 – 20:00
STREET
aikuiset jatko
Mira Heiskanen

19.15 – 20.15

FasciaMethod

(myös ONLINE)

Tiina Miettinen

       
  20:00 – 21:00
COMMERCIAL
jatko
Mira Heiskanen