Yhteystiedot

Kaipaatko toiminnastamme tai palveluistamme lisätietoja? Ota yhteyttä!

11 + 6 =

Cat People Tanssikoulu

Käyntiosoite:

Kaltimontie 5, 80100 Joensuu

Siltakadun käyntiosoite:

Siltakatu 20 a 42, 4. krs, 80100 Joensuu

Postiosoite:

Puijonkatu 23, 4krs, 70100 Kuopio

Puhelin:

050 571 8187 (Elina Turpeinen)

e-mail:

elina@catpeople.fi

Tanssikoulun rehtori

Elina Turpeinen

elina@catpeople.fi

Anna Kiuru-Koski

anna@catpeople.fi

Lasten tunnit, Show, Nyky

Tiina Hiekkala

tiina@catpeople.fi

Videodance

Jessica Koskinen

jessica@catpeople.fi

Pop

Tiia Turunen

tiia@catpeople.fi

Nyky

Kalle Pulkkinen

kalle@catpeople.fi